Graphic Designer (DTP)

  • Design
  • Kraków, Poland

Job description

Niezależnie od tego, czy chodzi o markę, produkt czy też usługę, Funktional wspiera swoich klientów w zakresie strategii, brandingu i szeroko rozumianego digitalu. Tworzy rozwiązania szyte na miarę. Jesteśmy organizacją na tyle małą, by zachować świeżość i elastyczność myślenia, i na tyle dużą, by zajmować się złożonymi projektami. Współpracujemy z klientami z całego świata, łączymy kreatywność, technologię oraz strategię, by tworzyć komunikację, która zaciekawi i zaangażuje odbiorców. W naszym portfolio można znaleźć takich klientów jak UNICEF, AON, Maspex (Kubuś, Alcalia, Tymbark, Decomorreno, Tarczyn), Tupperware, Bratex, Link4, Norsweet i wielu innych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: GRAPHIC DESIGNER. Szukamy kogoś, kto zwraca uwagę na szczegóły, jest samodzielny, skrupulatny, kreatywny i zaangażowany w swoją pracę.

Opis stanowiska:
  • Współpraca z zespołem projektowym przy realizacji projektów dla klientów
  • Przygotowywanie plików do druku
  • Przygotowywanie różnych wersji językowych dokumentów źródłowych
  • Retusz i obróbka zdjęć
  • Tworzenie materiałów marketingowych: zarówno drukowanych (katalogi, broszury, plakaty, ulotki itp.), jak i cyfrowych (posty w mediach społ., reformowanie KV itp.)
  • Tworzenie grafik niezbędnych do przygotowania prezentacji ofertowych i strategii marketingowych dla klientów

Job requirements

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu materiałów graficznych na stanowisku DTP poparte ciekawym portfolio
  • Znajomość pakietu Adobe CC (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • Wyjątkowa dbałość o szczegóły i spójność w projektowaniu
  • Zmysł estetyczny, znajomość typografii oraz wyczucie kompozycji
  • Umiejętność samodzielnego zarządzania pracą
  • Umiejętność realizacji projektów zgodnie z harmonogramami i terminami
  • Praktyczna wiedza z zakresu przygotowania materiałów do druku: techniki druku (offset, cyfrowy, wielkoformatowy) rozbarwienia, profile ICC, trapping, kolory Pantone, rodzaje uszlachetnień (lakier UV, podkłady, tłoczenie, wykrojniki itp.)
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B (możliwe także inne formy zatrudnienia)
  • Praca z utalentowanymi i pełnymi pasji osobami
  • Praca nad projektami dla największych polskich i międzynarodowych marek
  • Kultura pracy oparta na empatii, zaufaniu i przejrzystości
  • Więcej o pracy z nami na stronie kariera
Benefity:
  • 21-26 dni płatnego urlopu / rok
  • Płatne zwolnienie chorobowe
  • Hybrydowy model pracy (możliwość pracy zdalnej lub z naszego biura na ul. Karmelickiej w Krakowie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka medyczna (PZU Zdrowie)

Akceptujemy CV zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Wszystkie informacje na temat tego jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz TU.